

Горщик для ялинки. Бетонні горщики.Емкості для рослин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик для ялинки. Бетонні горщики.Емкості для рослин
Ручна робота; Матеріал: бетон, на дні силіконове покриття.
Розміри: Висота: 10 см Ширина: 11 см; глибина отвору: 8 см; вага: 950 гр
Важливо ! Ціна виробу вказана за порожній горщик без ялинки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бетон |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 110 см |
- Ціна: 290 ₴

